google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.
  BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.

  BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.


  Będąc prawdziwym globalnym dostawcą usług podwykonawstwa w branży obróbki cieplnej, firma Bodycote może zaoferować swoim klientom znaczne korzyści. Usługi obróbki cieplnej firmy Bodycote obejmują wiele kluczowych technologii.

  BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.

  Będąc prawdziwym globalnym dostawcą usług podwykonawstwa w branży obróbki cieplnej, firma Bodycote może zaoferować swoim klientom znaczne korzyści. Dzięki międzynarodowej sieci zakładów firma Bodycote wykorzystuje bogatą wiedzę, doświadczenie i specjalistyczne umiejętności do dostarczania usług wysokiej jakości w miejscach i o czasie, gdy są one potrzebne.

  Usługi obróbki cieplnej firmy Bodycote obejmują wiele kluczowych technologii, do których należą obróbka termiczna, łączenie metali, prasowanie izostatyczne na gorąco i technologia powierzchniowa.

  Sieć globalna działa w ponad 170 lokalizacjach, a klienci w wielu miejscach korzystają z wszechstronnych usług firmy Bodycote. Klienci wiedzą, że w razie rozwoju ich działalności, firma Bodycote ma wydajność zapewniającą zaspokojenie ich potrzeb. Ten sam proces z tą samą jakością może zostać wykonany w wielu lokalizacjach.

  Ta duża sieć dostarcza klientom korzyści skali, przy czym technologia lokalna jest dostępna globalnie. Klienci firmy Bodycote odnoszą korzyści na poziomie lokalnym dzięki wiedzy przekazywanej w ramach grupy, pozwalającej uzyskać wydajność i opracować techniki gwarantujące niezawodne i opłacalne rozwiązania wysokiej jakości.

  Założona na początku XX wieku przez rodzinę Bodycote firma rozwinęła się dzięki wzrostowi organicznemu i szeregowi strategicznych przejęć, co doprowadziło ją do pozycji lidera obróbki cieplnej, gdzie pracuje ponad 5000 pracowników na całym świecie.

  Obróbka cieplna stanowi istotną część każdego procesu produkcyjnego i obejmuje wiele technik i specjalistycznych procesów inżynierskich poprawiających właściwości metali i stopów. Klienci doceniają niezawodność i pewność, jakie zapewnia firma Bodycote, charakteryzująca się prawie 100-letnim doświadczeniem w branży obróbki cieplnej i posiadająca wiele akredytacji jakościowych uznawanych na całym świecie.

  Firma Bodycote docenia różnorodność klientów oraz potrzeb i priorytetów w odpowiadających im sektorach. Struktura działalności została dopasowana do rynków w celu lepszego zaspokajania tych potrzeb. Firma Bodycote obsługuje globalne zapotrzebowanie rynków lotniczego, obronnego i energetycznego dzięki skoordynowanym zakładom dostosowanym do ich specjalnych potrzeb. Klienci z branży motoryzacyjnej i ogólnoprzemysłowej są obsługiwani z uwzględnieniem rejonu, wygody i elastyczności.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.