google

  narzędziownia, formy wtryskowe, obróbka skrawaniem

  Kursy walut 16.01.2018
  1 USD
  3.4190
  0.018
  1 EUR
  4.1825
  0.0129
  1 CHF
  3.5428
  0.0094
  1 GBP
  4.7060
  0.0158
  1 RUB
  0.0606
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.
  BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.

  BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.


  BODYCOTE W POLSCE. Dynamiczny rozwój działalności Grupy Bodycote International plc w Polsce rozpoczął się w 2005r. nawiązaniem współpracy ze stabilnym i prężnym partnerem z branży obróbki cieplnej metali w kraju.

  BODYCOTE jest jedną z największych międzynarodowych firm świadczących usługi w zakresie obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej znaną na całym świecie.

  Wybór naszej firmy jako kompetentnego partnera w obróbce cieplnej pozwala uzyskać dostęp do szerokiego spektrum najnowocześniejszych technologii obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej.

  Bodycote oferuje Państwu ró¿norodne procesy obróbki cieplnej, technologii obróbek powierzchniowych oraz kompleksowe badania materiałowe.

  Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników jest do Państwa dyspozycji.

  BODYCOTE W POLSCE

  Dynamiczny rozwój działalności Grupy Bodycote International plc w Polsce rozpoczął się w 2005r. nawiązaniem współpracy ze stabilnym i prężnym partnerem z branży obróbki cieplnej metali w kraju.

  Bodycote, obróbka cieplna, cieplno-chemiczna

  Dążeniem  krajowych liderów rynku obróbki cieplnej metali Nitrex-HTC oraz Castelli Nitrex stało się wzmocnienie międzynarodowej pozycji, które to zaowocowało w marcu 2005r. przyłączeniem obu spółek do Grupy Bodycote International plc. W ten sposób zapewniliśmy naszym Klientom dostęp do szerokiego spektrum nowoczesnych  technologii, gwarantowany przez światowego lidera rynku obróbki cieplnej metali Bodycote International.

  ZAKŁADY BODYCOTE

  Zakłady Bodycote w Polsce posiadają certyfikat systemu jakości zgodnie z wymogami normy:  PN – EN ISO 9001:2001. Przygotowujemy się również do wdrożenia norm motoryzacyjnych.

  BODYCOTE

  Zaufanie Państwa, naszych Klientów, pozwoliło stać się Grupie Bodycote International światowym liderem/potentatem w świadczeniu specjalistycznych usług z dziedziny obróbki metali, wymagających wysoko wykwalifikowanej kadry.

  Bodycote International od lat jest niekwestionowanym liderem, głównym dostawcą usług w zakresie obróbki cieplnej, zgrzewania izostatycznego, powłok metalurgicznych i testów materiałowych dla przemysłu, w 26 krajach na całym świecie.

  WIZJA

  Aby być rozpoznawanym jako wiodący dostawca usług obróbki cieplnej, z ambicją dostarczenia coraz to wyższej jakości usług dla wszystkich kontrahentów.

  MISJA

  Aby świadczyć usługi światowej klasy firmom, wnosząc pozytywny wkład w sukces ich działalności.

  Aby stale zwiększać swój zysk poprzez zdobywanie nowych kontrahentów.

  Aby zatrudniać, rozwijać i utrzymywać wykwalifikowaną kadrę, pobudzać jej entuzjazm, i wskazywać jej drogę dalszego doskonalenia.

  Aby zachowywać się jak przystało na cywilizowanego obywatela wspólnoty.

  WARTOŚCI

  Jesteśmy szczerzy i godni zaufania we współpracy z kontrahentami, klientami, współpracownikami i otoczeniem.

  Cenimy i dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych współpracowników, pracujemy w sposób minimalizujący negatywne oddziaływanie naszej działalności na środowisko.

  Nieustający rozwój we wszystkich dziedzinach działalności prowadzi nas w przyszłość.

  STRATEGIA

  Bodycote inwestuje w technologie materiałowe, uzupełniając swą bazę klientów i modernizując egzystujące strategie działania. Technologie nasze winny być bezkonkurencyjne na rynku. Stawiając sobie zawsze wysoką poprzeczkę wchodzimy na nowe rynki budując długoterminowe relacje z klientami, zapewniając im najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

  Fundamentalnym składnikiem firmy Bodycote są ludzie, w związku z czym firma inwestuje w ciągłe ich doskonalenie poprzez stały i ukierunkowany rozwój poparty szkoleniami i treningiem, podkreślający ważność umiejętności pracowników we wszystkich dziedzinach działalności.

  Bodycote widzi siebie jako podwykonawcę wyrobów finalnych różnych gałęzi przemysłu.

  Bodycote, obróbka cieplna, cieplno-chemiczna

  Bodycote inwestuje w coraz to nowych regionach geograficznych świata otwierając nowe rynki zbytu. Poprzez pozyskiwanie i formowanie nowej współpracy z klientami doskonale znajdujemy się w sieci światowych powiązań ekonomicznych, gdzie ryzyko grupy zmniejszane jest przez odpowiednio stworzoną bazę gwarancyjną.

  Kluczem naszego sukcesu są wysokie kompetencje techniczne, najwyższa jakość i doskonały serwis. Myślą przewodnią firmy jest ciągłe doskonalenie poprzez przysłowiowe wypełnianie luk w procesach technologicznych różnych gałęzi przemysłu na rynkach, na których  jesteśmy obecni jak i trafnego wyboru nowych, sąsiednich rynków, na których owe luki istnieją. Bodycote wychodzi z rynków, które nie są w stanie opierać się na długoterminowych bazach relacji usługa/klient.  

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.